Super goedkoop op zonvakantie Rode Zee ⛱️ 8 Dagen all inclusive Hotel Le Jardin Resort (managed by Sunrise hotels)

Prijs (per persoon)€547,-€781,- -30%
Boekingskosten€40,-
Vertrek opDonderdag 28 augustus 2025
Verblijf8 Dagen all inclusive
Accommodatie4 Sterren hotel
Bestemming Egypte »  Rode Zee »  Hurghada
VervoerInclusief vlucht en transfer
ReisorganisatieSunweb
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring
Nu boeken bij Sunweb

Snel weg op zomervakantie Egypte. 8 Dagen all inclusive in Hotel Le Jardin Resort (managed by Sunrise hotels), Hurghada. Geen € 781,- maar slechts € 547,-  (per persoon). Super goedkoop op zonvakantie Rode Zee - Egypte met vertrek op donderdag 28 augustus 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Aan een privéstrand ☀ Groots opgezet ☀ Wellnesscenter ☀ Kindvriendelijk ☀ Nu veilig boeken bij Sunweb!

8.7

Last minute 4* all inclusive Rode Zee € 547,- 【8 dagen all inclusive】

Hotel Le Jardin Resort is een kindvriendelijk vakantieoord tussen de mondaine badplaats El Gouna en het bruisende Hurghada. Het kristalblauwe water van de Rode Zee ligt hier letterlijk aan je voeten dankzij het uitgestrekte privéstrand dat direct aan het hotel grenst. In de weelderige tuin pronken twee prachtige zwembaden met uitzicht op zee, waarvan één zelfs de vorm van een gezichtje heeft. Hier vind je ook een waterglijbanentoestel voor kinderen en een gezellige pool bar. Sportievelingen kunnen zich uitleven in het fitnesscentrum, op het beachvolleybalveld of met een potje tafeltennis. Tegen betaling kun je bovendien windsurfen of duiken in de betoverende onderwaterwereld van de Rode Zee.Het resort biedt alles voor een zorgeloze vakantie. Breng een bezoek aan de kapsalon, shop souvenirs voor het thuisfront, ontspan in de spa of dans de avond weg in de discotheek. Ook op culinair gebied is er volop keuze. Naast het buffetrestaurant kun je genieten van Italiaanse specialiteiten in het à la carte restaurant. Zo hoef je het resort eigenlijk niet meer te verlaten.

zonvakantie Egypte | last minute vakantie Egypte | vakantie Egypte

Vakantie highlights

  • Aan het strand (zandstrand

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Donderdag 28 augustus 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2025-07-21. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!