Beste vakantie Tenerife ⛱️ 8 Dagen logies ontbijt Hotel Sol Costa Atlantis
Prijs (per persoon) | €652,- |
Boekingskosten | €40,- |
Vertrek op | Zaterdag 21 september 2024 |
Verblijf | 8 Dagen logies ontbijt |
Accommodatie | 4 Sterren hotel |
Bestemming | Canarische Eilanden » Tenerife » Puerto de la Cruz |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | Sunweb |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Tijdelijke actieprijs vakantie Canarische Eilanden. 8 Dagen logies ontbijt in Hotel Sol Costa Atlantis , Puerto de la Cruz. Geen € 988,- maar slechts € 652,- (per persoon). Beste vakantie Tenerife - Canarische Eilanden met vertrek op zaterdag 21 september 2024 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Wandelen in de natuur ☀ Wellnesscenter op 13e etage ☀ Gerenoveerde kamers ☀ Uitzicht over zee ☀ Nu veilig boeken bij Sunweb!
Wellness 4* Tenerife - Canarische Eilanden € 652,- ➤ snorkelen & duiken
Hotel Sol Costa Atlantis ligt in het prachtige noorden van Tenerife. Alleen de omgeving is al een plaatje; want de groene natuur en het zachte klimaat maken dit een zeer gewaardeerde omgeving voor onder andere wandelaars en andere sportievelingen. De zee ligt direct voor het hotel en het authentieke centrum van Puerto de la Cruz ligt om de hoek.Alle kamers zijn voorzien van een balkon of terras; sommige kijken zelfs uit over zee. En de dag beginnen en afsluiten kan prima in het restaurant of de bar. Iedere morgen wordt er een ontbijtbuffet geserveerd en het laatste drankje wordt geschonken in de Drago bar.Aan ontspanning is geen gebrek. Op de 13e en 14e etage heb je, naast een prachtig uitzicht, een ruim aanbod aan wellnessfaciliteiten. Met onder andere een sauna, hamam en gezichtsbehandelingen kun je hier alle hedendaagse stress achter je laten. Ook kun je buiten verder wegdromen, want rondom het zwembad staan de vele ligbedjes al voor je klaar.
zonvakantie Canarische Eilanden | last minute vakantie Canarische Eilanden | vakantie Canarische Eilanden
Vakantie highlights
- Door boulevard gescheiden van het strand
- Afstand tot strand circa 50 meter (kiezelstrand)
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zaterdag 21 september 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2024-09-02. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!