Inpakken en wegwezen prijs vakantie Golf van Hammamet ☀ 8 Dagen all inclusive Hotel Occidental Sousse Marhaba
Prijs (per persoon) | €560,- |
Boekingskosten | €40,- |
Vertrek op | Zaterdag 10 mei 2025 |
Verblijf | 8 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 4 Sterren hotel |
Bestemming | Tunesië » Golf van Hammamet » Sousse |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | Sunweb |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Stuntdeal vakantie Tunesië. 8 Dagen all inclusive in Hotel Occidental Sousse Marhaba, Sousse. Geen € 903,- maar slechts € 560,- (per persoon). Inpakken en wegwezen prijs vakantie Golf van Hammamet - Tunesië met vertrek op zaterdag 10 mei 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Heerlijk zwembad met weelderige palmbomen ☀ Prachtige ligging aan het strand ☀ Kom tot rust in de wellness ☀ Genoeg keus bij het buffet ☀ Nu veilig boeken bij Sunweb!
Ontspanning 4* all inclusive Tunesië € 560,- ✓ Sunweb
Bij Hotel Occidenta Sousse Marhaba ga je een heerlijke vakantie tegemoet. Met de tropische temperaturen, mooie stranden en het verfrissende zeewater is Tunesië een heerlijk vakantieland. Zeker in de populaire badplaats Sousse is er altijd iets te beleven. En als je dan ook nog eens in een heerlijk all inclusive hotel verblijft met een strand voor de deur en grandioze faciliteiten, zoals een fijn zwembad, een apart kinderbad met glijbanen en 8 tennisbanen (die deels gedeeld worden met het naastgelegen hotel Marhaba Club), is je vakantie helemaal compleet. Hier ga je met het het hele gezin genieten van al het moois dat Occidenta Sousse Marhaba je te bieden heeft. De kinderen zullen zich zeker vermaken met het leuke animatieteam of in het zwembad. Terwijl de kinderen zich vermaken, kom jij helemaal tot rust in het wellnesscenter. Als je een dagje wilt shoppen of wat cultuur wil opsnuiven, kun je eenvoudig met de taxi naar het sfeervolle centrum van Sousse. Helemaal top!
zonvakantie Tunesië | last minute vakantie Tunesië | vakantie Tunesië
Vakantie highlights
- Afstand tot luchthaven Enfidha circa 40 kilometer: Monastir circa 16 kilometer
- Aan het strand (zandstrand)
- Afstand tot centrum: circa 2 kilometer
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zaterdag 10 mei 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2025-02-24. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!