Boekingskorting zonvakantie Ibiza ☀ 8 Dagen all inclusive Hotel Occidental Ibiza
Prijs (per persoon) | €737,- |
Boekingskosten | €40,- |
Vertrek op | Zaterdag 3 mei 2025 |
Verblijf | 8 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 4 Sterren hotel |
Bestemming | Spanje » Ibiza » San Antonio Bahia |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | Sunweb |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Korting meivakantie Spanje. 8 Dagen all inclusive in Hotel Occidental Ibiza, San Antonio Bahia. Geen € 1189,- maar slechts € 737,- (per persoon). Boekingskorting zonvakantie Ibiza - Spanje met vertrek op zaterdag 3 mei 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Wandelen in de natuur ☀ De hele dag lekker eten & drinken hoort erbij ☀ Doe je ook mee? Sport en spel voor jong en oud! ☀ Niet 1, niet 2, maar 3 zwembaden voor uren waterpret ☀ Rustig gelegen, vlak bij de prachtige baai Es Port d'Es Torrent ☀ Nu veilig boeken bij Sunweb!
Zon, zee, strand 4* all inclusive Spanje € 737,- ▷ inclusief vlucht en transfer
Hotel Occidental Ibiza ligt in een rustige omgeving, op een klein stukje wandelen van het schitterende Port d'es Torrent strand, dat zich in een prachtige baai bevindt. De kamers zijn netjes ingericht en kijken uit op de mooi aangelegde tuin van het hotel. Voor een frisse duik heeft Selections Hotel Occidental Ibiza meerdere zwembaden. Als je van sport en spel houdt, dan zit je hier goed want overdag worden er allerlei activiteiten georganiseerd: van aerobics en tafeltennis tot volleybal en waterpolo. Heb je na deze sportieve spellen trek gekregen, dan wordt er bij de snackbar gezorgd voor heerlijke snacks. Ook kinderen beleven in dit gezellige hotel een top vakantie! Zij kunnen lekker spelen in één van de kinderbadjes of in de speeltuin. Ook is er een leuke miniclub waar zij gemakkelijk vriendjes maken tijdens verschillende activiteiten. 's Avonds heb je de mogelijkheid om een drankje te drinken in de chill-out zone. Of geniet van een leuke show, georganiseerd door het enthousiaste animatieteam. Wil je een keer op een leuke manier naar het centrum van San Antonio? De watertaxi brengt je er naartoe. Hier kun je aan het einde van de dag de zon in de zee zien zakken, een fantastisch gezicht!
zonvakantie Spanje | last minute vakantie Spanje | vakantie Spanje
Vakantie highlights
- Afstand tot luchthaven circa 18 kilometer
- Afstand tot strand circa 350 meter (zandstrand)
- Afstand tot centrum
- Afstand tot strand circa 350 meter (zandstrand)
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zaterdag 3 mei 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2025-01-20. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!