Goedkope vakantie vertrek 14 februari 2027 ✈ Vakantiedeals

Honeymoon 116298673 123rf

Goedkope vliegvakantie met vertrek op 14 februari? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 14 februari vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 14 februari

Vakanties 14 februari 2027 in het kort
Geselecteerde deals7
Goedkoopste vakantie€293 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€750 p.p.
Bestemmingen3 (Portugal, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens1 (Amsterdam)
Reisduur5 t/m 8 dagen
  • impressie Enotel Lido
    7.2
    5 sterren accommodatie

    Enotel Lido

    Portugal » Madeira » Funchal

    5-daagse vakantie naar Portugal in een 5-sterrenaccommodatie in Funchal, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • All-inclusive
    • Direct aan strand
    • Ontspanning
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Zondag 14 februari 2027
    5 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €750,- € 1172,-- 36%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hyatt Ziva Madeira
    8.2
    5 sterren accommodatie

    Hyatt Ziva Madeira

    Portugal » Madeira » Machico

    5-daagse vakantie naar Portugal in een 5-sterrenaccommodatie in Machico, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Sauna
    • Animatieteam
    Zondag 14 februari 2027
    5 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €451,- € 564,-- 20%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Vila Ventura
    8.8
    3 sterren accommodatie

    Vila Ventura

    Portugal » Madeira » Caniço

    8-daagse vakantie naar Portugal in een 3-sterrenaccommodatie in Caniço, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Adults only
    Zondag 14 februari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €400,- € 548,-- 27%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Fly & Go Hyatt Ziva Madeira
    8.1
    5 sterren accommodatie

    Fly & Go Hyatt Ziva Madeira

    Portugal » Madeira » Machico

    5-daagse vakantie naar Portugal in een 5-sterrenaccommodatie in Machico, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Sauna
    • Animatieteam
    Zondag 14 februari 2027
    5 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €541,- € 820,-- 34%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Sol Principe
    8
    4 sterren accommodatie

    Sol Principe

    Spanje » Andalusië » Torremolinos

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Torremolinos, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Zondag 14 februari 2027
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €447,- € 559,-- 20%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie The Raga Side
    9
    5 sterren accommodatie

    The Raga Side

    Turkije » Turkse Rivièra » Side

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 5-sterrenaccommodatie in Side, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Luxe
    Zondag 14 februari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €394,- € 704,-- 44%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Pierre Vacances Bahia Calpe
    8.1
    4 sterren accommodatie

    Pierre Vacances Bahia Calpe

    Spanje » Costa Blanca » Calpe

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Calpe, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    Zondag 14 februari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €293,- € 505,-- 42%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 14 februari

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 11 februari€246 p.p.8
Vakantie met vertrek op 12 februari€264 p.p.3
Vakantie met vertrek op 13 februari€329 p.p.6
Vakantie met vertrek op 14 februari€293 p.p.7
Vakantie met vertrek op 15 februari€285 p.p.7
Vakantie met vertrek op 16 februari€423 p.p.5
Vakantie met vertrek op 17 februari€345 p.p.4

Bestemmingen voor 14 februari

BestemmingVanafDeals
Spanje€293 p.p.2
Turkije€394 p.p.1
Portugal€400 p.p.4

Vakantie boeken voor vertrek op 14 februari

Vertrek je op 14 februari, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 14 februari: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 14 februari?

Dominicaanse Republiek

De beste tijd om naar de Dominicaanse Republiek te reizen is tijdens het droge seizoen, van december tot april. Het regent bijna nooit en de temperaturen zijn aangenaam. Februari is onze favoriete maand met de heldere en kleurrijke carnavalsvieringen van Santo Domingo.

Vietnam

Vietnam ligt in het moessongebied en biedt een warm en vochtig klimaat, met grote regionale verschillen tussen Noord en Zuid. De beste tijd om Vietnam te bezoeken is tussen februari en april. Augustus en september moeten worden vermeden.

Dubai

Een land van contrasten, bestaande uit woestijnen en bergen, onderbroken door oases en ultramoderne steden, zoals Dubai. Hier heb je de mogelijkheid om de woestijn te ontdekken, zowel overdag als 's nachts, in een 4x4 of op een kameel. Je zal het genoegen hebben om te loungen op witte zandstranden die grenzen aan turquoise wateren. En onder de indruk zijn van steden als Sharjah, de oude stad die nog intact is met zijn souk en moskee.

Sri Lanka

Tegenwoordig stelt Sri Lanka zich hartelijk open voor toerisme, het land staat te popelen om naar de toekomst te kijken en is trots op haar culturele diversiteit. Het land verwelkomt toeristen in een exotische omgeving. Theeplantages, zoete geuren van kruiden, seculiere tempels of hangende tuinen zijn slechts enkele van de beelden die bij ons opkomen als we aan het oude Ceylon denken.

Senegal

Een vakantie in Senegal is een toegangspoort tot het ontdekken van het Afrikaanse continent. Het land wordt begrensd door de Atlantische Oceaan en biedt zijn bezoekers een exotisch landschap van stranden en een overvloedige natuur. Het is onmogelijk om Senegal te noemen zonder te denken aan de fascinerende en gevarieerde flora en fauna. Senegal is meer dan alleen een badplaats, het is ook een multiculturele natie die rijk is aan historische bezienswaardigheden.

✈ Waar de beste vakantie voor 14 februari boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in februari 2027? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor februari. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 14 februari. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in februari 2027!