Op vakantie La Palma ⛱️ 8 Dagen logies Appartementen La Caleta

Prijs (per persoon)€579,-€804,- -28%
Boekingskosten€40,-
Vertrek opVrijdag 7 maart 2025
Verblijf8 Dagen logies
Accommodatie3 Sterren appartement
Bestemming Canarische Eilanden »  La Palma »  Los Cancajos
VervoerInclusief vlucht en transfer
ReisorganisatieSunweb
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring
Nu boeken bij Sunweb

Top vakantie Canarische Eilanden. 8 Dagen logies in Appartementen La Caleta, Los Cancajos. Geen € 804,- maar slechts € 579,-  (per persoon). Op vakantie La Palma - Canarische Eilanden met vertrek op vrijdag 7 maart 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Verblijf in 3 sterren appartement ☀ Wandelen in de natuur ☀ In het toeristische plaatsje Los Cancajos ☀ Niet ver van het strand ☀ Terras met uitzicht over zee ☀ Veel tropische bloemen en planten ☀ Nu veilig boeken bij Sunweb!

7.6

Zonvakantie 3* La Palma € 579,- ▷ vertrek 7 maart 2025

Appartementen La Caleta zijn mooi gelegen, zowel dicht bij het strand als het centrum. Ideaal dus voor iedereen die alle kanten op wil. Want je dagen aan het bijzondere strand doorbrengen is hier heerlijk! De sfeervolle appartementen zijn gelegen in Los Cancajos, voor velen het leukste toeristische deel van de gemeente Breña Baja. Gezelligheid is dus altijd in de buurt te vinden, terwijl je in het appartement ook terecht kunt voor ontspanning in alle rust. Het zwembad is het middelpunt van het complex en is omgeven door de vrolijk felgekleurde appartementen. Een ideaal plekje voor jong en oud!De appartementen zijn licht ingericht en zijn allemaal voorzien van een balkon of terras met uitzicht op de groene omgeving vol planten en bloemen. Een ander verrassend plekje is het terras, met een spectaculair uitzicht over zee. Een ideaal plekje om te proosten op een onvergetelijke vakantie op het groene en prachtige eiland La Palma!

zonvakantie Canarische Eilanden | last minute vakantie Canarische Eilanden | vakantie Canarische Eilanden

Vakantie highlights

  • Afstand tot centrum: circa 500 meter
  • Afstand tot strand circa 500 meter (zandstrand)
  • Afstand tot strand circa 500 meter (zandstrand)

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Vrijdag 7 maart 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2024-08-31. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!