Zon 5* all inclusive Turkse Rivièra - Turkije € 1599,- ❖ golfbanen in de buurt
Prijs (per persoon) | €1599,- |
Boekingskosten | €40,- |
Vertrek op | Woensdag 3 april 2024 |
Verblijf | 8 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 5 Sterren hotel |
Bestemming | Turkije » Turkse Rivièra » Belek |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Hete deal zonvakantie Turkije. 8 Dagen all inclusive in Kaya Palazzo Golf, Belek € 1599,- (per persoon). Geweldige zonvakantie Turkse Rivièra - Turkije met vertrek op woensdag 3 april 2024 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 5 sterren hotel ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
Kaya Palazzo Golf
8-daagse Zonvakantie naar Turkse Rivièra bij Kaya Palazzo Golf. 3 greenfees inbegrepen, Stel zelf je pakket samen, Inclusief vlucht, transfers, golftas, Met swim-up kamers, Een paleis aan de baan, Vrije keuze in banen & inclusief transfers.. Voor wie zich tijdens zijn vakantie graag in weelde baadt, is Kaya Palazzo in Belek een pareltje onder de Turkse zon. Op een “drive” afstand ligt de eigen 18 holes golfbaan die je meeneemt voor een ronde door het pijnbomenbos met waterpartijen. Kaya is een compacte baan en een ontwerp van David Jones, ideaal als je wat minder ver van de teebox slaat. Maar juich vooral niet te vroeg en durf soms risico te nemen om te worden beloond. Scoren doe je vooral bij de wat kortere par 3 en 4 holes, wel oppassen voor de bunkers. En als je dan toch in Belek bent speel je natuurlijk ook op een van de andere banen. Na een ronde golf is het heerlijk thuiskomen in je paleisje met veel marmer en warme natuurlijke houtelementen. Maar ook buiten is het overal goed toeven. In het beach zwembad met zoet én zout water kan je letterlijk ronddobberen. 's Avonds na het diner roept de sterrenhemel om een afzakkertje. En welk drankje dat ook wordt, werkelijk álles is inclusief bij hotel Kaya Palazzo. Is dat de Grote Beer daar in de verte?
zonvakantie Turkije | last minute vakantie Turkije | vakantie Turkije
Vakantie highlights
- 3 greenfees inbegrepen
- Stel zelf je pakket samen
- Inclusief vlucht
- Transfers
- Golftas
- Met swim-up kamers
- Een paleis aan de baan
- Vrije keuze in banen & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Restaurant
- Bar
- Entertainment
- Discotheek
- Speeltuin
- Roomservice
- Tuin
- Fitness
- Tennis
- Windsurfen
- Sauna
- Stoombad,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Woensdag 3 april 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2024-02-14. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!