Goedkope vakantie vertrek 18 januari 2027 ✈ Vakantiedeals

Abu dhabi 84668399 123rf

Goedkope vliegvakantie met vertrek op 18 januari? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 18 januari vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 18 januari

Vakanties 18 januari 2027 in het kort
Geselecteerde deals7
Goedkoopste vakantie€210 p.p.
Goedkoopste all-inclusive–
Bestemmingen4 (Canarische Eilanden, Griekenland, Spanje, Verenigde Arabische Emiraten)
Vertrekluchthavens1 (Eindhoven)
Reisduur3 t/m 8 dagen
  • impressie Hotel Playa de la Luz
    10
    4 sterren accommodatie

    Hotel Playa de la Luz

    Spanje » Costa de la Luz » Rota

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Rota, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Kindvriendelijk
    Maandag 18 januari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €242,- € 367,-- 34%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Andaz Dubai The Palm Residences
    10
    5 sterren accommodatie

    Andaz Dubai The Palm Residences

    Verenigde Arabische Emiraten » Dubai

    8-daagse vakantie naar Verenigde Arabische Emiraten in een 5-sterrenaccommodatie in Dubai, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Luxe
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Maandag 18 januari 2027
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €1212,- € 1377,-- 12%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Astoria
    7.9
    3 sterren accommodatie

    Hotel Astoria

    Griekenland » Centraal Macedonië » Thessaloniki

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Thessaloniki, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    Maandag 18 januari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €338,- € 545,-- 38%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Ecos Dubai Al Furjan Hotel
    9
    3 sterren accommodatie

    Ecos Dubai Al Furjan Hotel

    Verenigde Arabische Emiraten » Dubai

    8-daagse vakantie naar Verenigde Arabische Emiraten in een 3-sterrenaccommodatie in Dubai, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Animatieteam
    Maandag 18 januari 2027
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €795,- € 1046,-- 24%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Dolce Sitges
    10
    5 sterren accommodatie

    Dolce Sitges

    Spanje » Costa Barcelona » Sitges

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 5-sterrenaccommodatie in Sitges, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Luxe
    • Kindvriendelijk
    Maandag 18 januari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €539,- € 674,-- 20%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Gran Hotel Costa del Sol
    8
    4 sterren accommodatie

    Gran Hotel Costa del Sol

    Spanje » Costa del Sol » Mijas Costa

    3-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Mijas Costa, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Eindhoven.

    • Direct aan strand
    • Animatieteam
    Maandag 18 januari 2027
    3 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €210,- € 284,-- 26%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Gueldera Apartments
    8.6
    3 sterren accommodatie

    Gueldera Apartments

    Canarische Eilanden » Lanzarote » Puerto del Carmen

    8-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 3-sterrenaccommodatie in Puerto del Carmen, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Animatieteam
    Maandag 18 januari 2027
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €514,- € 685,-- 25%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 18 januari

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 15 januari€291 p.p.6
Vakantie met vertrek op 16 januari€332 p.p.5
Vakantie met vertrek op 17 januari€156 p.p.7
Vakantie met vertrek op 18 januari€210 p.p.7
Vakantie met vertrek op 19 januari€300 p.p.5
Vakantie met vertrek op 20 januari€323 p.p.9
Vakantie met vertrek op 21 januari€802 p.p.5

Bestemmingen voor 18 januari

BestemmingVanafDeals
Spanje€210 p.p.3
Griekenland€338 p.p.1
Canarische Eilanden€514 p.p.1
Verenigde Arabische Emiraten€795 p.p.2

Vakantie boeken voor vertrek op 18 januari

Vertrek je op 18 januari, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 18 januari: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 18 januari?

Dubai

Dubai is in januari nog warm genoeg voor een strandvakantie en heeft ook een shoppingfestival in januari. Januari is het koelere seizoen, wat in dit deel van de wereld temperaturen rond de 25 graden betekent. Top designers komen naar Dubai stad voor het Shopping Festival, waar winkels en boetieks de hele maand kortingen bieden.

Sri Lanka

Het weer van midden tot eind januari is heerlijk. Met lenteachtige temperaturen en blauwe luchten. En het is een rustigere periode midden tussen twee drukke vakantieperioden: Kerstmis, Nieuwjaar en Chinees Nieuwjaar.

Costa Rica

Januari is qua weersomstandigheden een van de mooiste tijden van het jaar voor een winterzon vakantie, midden in het Costa Ricaanse droge seizoen. Het is vaak de enige keer in het hoogseizoen dat je een last minute zonvakantie kunt boeken en toch je eerste keuze hebt uit de beste accommodaties.

Rome - Italië

Er zijn genoeg redenen om in januari verliefd te worden op Rome. De temperaturen zullen overdag meestal rond de 10 graden liggen. Rome is nu de ideale vakantiebestemming om te shoppen en van de culinaire keuken te genieten. Italië heeft over het algemeen slechts twee keer per jaar sconti (kortingen) in winkels: januari en juli. In Rome vind je deals bij zowel boetiekjes als winkels van internationale merken. Terwijl je door de beroemde winkelstraten van Via Condotti, Via del Corso en Via dei Coronari slentert, kom je ook voldoende eetgelegenheden tegen. Geniet van de decadent rijke warme chocolademelk van Rome als een middagtraktatie en dineer buiten op een van de prachtig verlichte romantische pleinen.

✈ Waar de beste vakantie voor 18 januari boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in januari 2027? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor januari. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 18 januari. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in januari 2027!