Goedkope vakantie vertrek 30 januari 2027 ✈ Vakantiedeals

Beachmode 52696738 123rf

Goedkope vliegvakantie met vertrek op 30 januari? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 30 januari vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 30 januari

Vakanties 30 januari 2027 in het kort
Geselecteerde deals4
Goedkoopste vakantie€64 p.p.
Goedkoopste all-inclusive–
Bestemmingen4 (Canarische Eilanden, Portugal, Spanje, Tunesië)
Vertrekluchthavens1 (Maastricht)
Reisduur5 t/m 8 dagen
  • impressie Jardim Do Vau
    8.8
    4 sterren accommodatie

    Jardim Do Vau

    Portugal » Algarve » Praia do Vau

    8-daagse vakantie naar Portugal in een 4-sterrenaccommodatie in Praia do Vau, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Kindvriendelijk
    Zaterdag 30 januari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €64,- € 128,-- 50%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hipotels Gran Conil & Spa
    9
    4 sterren accommodatie

    Hipotels Gran Conil & Spa

    Spanje » Costa de la Luz » Conil de la Frontera

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Conil de la Frontera, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Kindvriendelijk
    Zaterdag 30 januari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €220,- € 259,-- 15%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Bull Reina Isabel & Spa
    9
    4 sterren accommodatie

    Bull Reina Isabel & Spa

    Canarische Eilanden » Gran Canaria » Las Palmas

    5-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 4-sterrenaccommodatie in Las Palmas, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Maastricht.

    • Direct aan strand
    • Sauna
    Zaterdag 30 januari 2027
    5 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €528,- € 866,-- 39%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Thalassa Mahdia
    9
    4 sterren accommodatie

    Thalassa Mahdia

    Tunesië » Golf van Hammamet » Mahdia

    8-daagse vakantie naar Tunesië in een 4-sterrenaccommodatie in Mahdia, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Aquapark
    • Kindvriendelijk
    Zaterdag 30 januari 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €480,- € 608,-- 21%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 30 januari

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 27 januari€277 p.p.6
Vakantie met vertrek op 28 januari€365 p.p.5
Vakantie met vertrek op 29 januari€367 p.p.3
Vakantie met vertrek op 30 januari€64 p.p.4
Vakantie met vertrek op 31 januari€245 p.p.4
Vakantie met vertrek op 1 februari€327 p.p.6
Vakantie met vertrek op 2 februari€287 p.p.8

Bestemmingen voor 30 januari

BestemmingVanafDeals
Portugal€64 p.p.1
Spanje€220 p.p.1
Tunesië€480 p.p.1
Canarische Eilanden€528 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 30 januari

Vertrek je op 30 januari, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 30 januari: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 30 januari?

Dubai

Dubai is in januari nog warm genoeg voor een strandvakantie en heeft ook een shoppingfestival in januari. Januari is het koelere seizoen, wat in dit deel van de wereld temperaturen rond de 25 graden betekent. Top designers komen naar Dubai stad voor het Shopping Festival, waar winkels en boetieks de hele maand kortingen bieden.

Sri Lanka

Het weer van midden tot eind januari is heerlijk. Met lenteachtige temperaturen en blauwe luchten. En het is een rustigere periode midden tussen twee drukke vakantieperioden: Kerstmis, Nieuwjaar en Chinees Nieuwjaar.

Costa Rica

Januari is qua weersomstandigheden een van de mooiste tijden van het jaar voor een winterzon vakantie, midden in het Costa Ricaanse droge seizoen. Het is vaak de enige keer in het hoogseizoen dat je een last minute zonvakantie kunt boeken en toch je eerste keuze hebt uit de beste accommodaties.

Rome - Italië

Er zijn genoeg redenen om in januari verliefd te worden op Rome. De temperaturen zullen overdag meestal rond de 10 graden liggen. Rome is nu de ideale vakantiebestemming om te shoppen en van de culinaire keuken te genieten. Italië heeft over het algemeen slechts twee keer per jaar sconti (kortingen) in winkels: januari en juli. In Rome vind je deals bij zowel boetiekjes als winkels van internationale merken. Terwijl je door de beroemde winkelstraten van Via Condotti, Via del Corso en Via dei Coronari slentert, kom je ook voldoende eetgelegenheden tegen. Geniet van de decadent rijke warme chocolademelk van Rome als een middagtraktatie en dineer buiten op een van de prachtig verlichte romantische pleinen.

✈ Waar de beste vakantie voor 30 januari boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in januari 2027? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor januari. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 30 januari. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in januari 2027!