Goedkope last minutes Turkije in september. Je boekt al een zonvakantie naar de Turkse kust vanaf € 248,- per persoon. Aan de kust liggen tal van mooie zonbestemmingen, waaronder Alanya, Kemer, Side, Kusadasi, Bodrum en Marmaris. Hier heb je de keuze uit goede hotels en appartementen, vlak bij de stranden en de gezellige uitgaanscentra. Ideaal voor een heerlijke zonvakantie naar Turkije in september. |
Actie periode: |
Op = Op |
pak deze deal
*disclaimer
De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de genoemde reisdatum, op=op! Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden.
We geven hier alleen de vakantieaanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt op datum van publicatie. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd.
Uw reis kan echter op een andere datum voor een soortgelijke prijs beschikbaar zijn!
Goedkope vakantie Turkije
Turkijke is een top vakantiebestemming, met tal van mooie badplaatsen. Ook in september boek je een goedkope vakantie naar Turkije. In deze aanbieding vind je vakanties naar populaire badplaatsen tegen een scherpe prijs. Zo verblijf je al 8 dagen in een 3 sterrenhotel in Alanya voor slechts € 248,- per persoon. Ook in andere populaire badplaatsen aan de Turkse kust, zoals Side, Kemer en Kusadasi boek je goedkope vakanties naar Turkije voor minder dan € 300,- per persoon. Met mooie stranden, gezellige uitgaansgelegenheden, tal van leuke toeristen attracties in de buurt en natuurlijk heerlijk weer, is Turkije ook in september een top vakantie bestemming. |