Zonvakantie 4* all inclusive Tenerife - Canarische Eilanden € 861,- ▷ snorkelen en duiken
Prijs (per persoon) | €861,- |
Boekingskosten | €40,- |
Vertrek op | Donderdag 13 juni 2024 |
Verblijf | 8 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 4 Sterren hotel |
Bestemming | Canarische Eilanden » Tenerife » Playa de Las Americas |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Goedkope vakantie Canarische Eilanden. 8 Dagen all inclusive in H10 Conquistador, Playa de Las Americas € 861,- (per persoon). Hoogste korting vakantie Tenerife - Canarische Eilanden met vertrek op donderdag 13 juni 2024 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Wandelen in de natuur ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
H10 Conquistador
8-daagse Zonvakantie naar Canarische Eilanden bij H10 Conquistador. Prima kamers met fijne bedden, Uitgebreide en gevarieerde All In, Het personeel staat voor je klaar, Extra verwennerij met 'Privilege', Alles op loopafstand, Erkend met eco-label & inclusief transfers.. Dit ruim opgezette hotel is één van de populairste logeeradressen voor een vakantie op Tenerife. Maar waarom eigenlijk? Wat dacht je van de ideale ligging. Die geeft je de gelegenheid om je onder te laten dompelen in het bruisende leven van deze badplaats of juist de pure rust op te zoeken voor een eindeloze wandeling over de naastgelegen boulevard. Laat je verrassen door de uitgebreide en gevarieerde buffetten in de restaurants. Of kies voor een avondje écht verwennen in een van de à la carte restaurants. Keuze genoeg! De volgende ochtend een relaxte ontspanningsmassage en genieten van de grandioze zwembadomgeving. En het absolute toppunt? Dat is toch wel de service. Die staat bij H10 Conquistador enorm hoog in het vaandel!
zonvakantie Canarische Eilanden | last minute vakantie Canarische Eilanden | vakantie Canarische Eilanden
Vakantie highlights
- Prima kamers met fijne bedden
- Uitgebreide en gevarieerde All In
- Het personeel staat voor je klaar
- Extra verwennerij met 'Privilege'
- Alles op loopafstand
- Erkend met eco-label & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Restaurant
- Bar
- Entertainment
- Speeltuin
- Roomservice
- Tuin
- Fitness
- Sauna,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Donderdag 13 juni 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2024-02-02. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!