Vakantiedeal zonvakantie Hannover 🏝️ 9 Dagen all inclusive Princess Grand Jamaica
Prijs (per persoon) | €2108,- |
Boekingskosten | €0,- |
Vertrek op | Dinsdag 6 mei 2025 |
Verblijf | 9 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 5 Sterren hotel |
Bestemming | Jamaica » Hannover » Green Island |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Ontspannen zonvakantie Jamaica. 9 Dagen all inclusive in Princess Grand Jamaica, Green Island. Geen € 2369,- maar slechts € 2108,- (per persoon). Vakantiedeal zonvakantie Hannover - Jamaica met vertrek op dinsdag 6 mei 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 5 sterren hotel ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
Zon, zee, strand 5* all inclusive Jamaica € 2108,- | inclusief vlucht en transfer
9-daagse SUN_AND_BEACH naar Hannover bij Princess Grand Jamaica. Opening: mei 2024 & inclusief transfers.. Wauw! Stap binnen in het net geopende Princess Grand Jamaica. Alles in dit hotel is spiksplinternieuw. Princess Grand Jamaica ligt in de buurt van het Jamaicaanse dorpje Green Island, aan de westkust van Jamaica. Houd je van avontuur? Huur dan een jetski of verken het eiland met een quad. Vanaf je ligbed bij het zwembad kijk je uit over de prachtige blauwe Caribische Zee … wat een plaatje. Voor de kinderen is er ook genoeg te doen. Zo is er een kinderclub met zeven verschillende ruimtes om te spelen. Het hotel heeft een klein aquapark met verschillende glijbanen, speelplaatsen voor de kinderen en een poolbar. Wil je zelf ook nog extra tot rust komen? Boek dan een behandeling in de spa. Enkel en alleen maar genieten tijdens een verblijf bij Princess Grand Jamaica.
Vakantie highlights
- Opening: mei 2024 & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Restaurant
- Bar
- Entertainment ,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Dinsdag 6 mei 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2025-01-10. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!