Met korting op zonvakantie Turkse Rivièra ☀ 8 Dagen ultra all-inclusive Hotel Granada Luxury Beach Avsallar

Prijs (per persoon)€675,-€938,- -28%
Boekingskosten€40,-
Vertrek opDinsdag 6 mei 2025
Verblijf8 Dagen ultra all-inclusive
Accommodatie5 Sterren hotel
Bestemming Turkije »  Turkse Rivièra »  Alanya
VervoerInclusief vlucht en transfer
ReisorganisatieSunweb
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring
Nu boeken bij Sunweb

Last minute zonvakantie Turkije. 8 Dagen ultra all-inclusive in Hotel Granada Luxury Beach Avsallar, Alanya. Geen € 938,- maar slechts € 675,-  (per persoon). Met korting op zonvakantie Turkse Rivièra - Turkije met vertrek op dinsdag 6 mei 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Verblijf in 5 sterren hotel ☀ Mooie pier op privéstrand ☀ Luxe en moderne hotelkamers ☀ Zwembad met 2 glijbanen ☀ All inclusive ☀  dat is genieten ☀ Nu veilig boeken bij Sunweb!

8.1

Last minute 5* all inclusive Turkse Rivièra € 675,- | hotel aan het strand

Op zoek naar een top hotel? Dan is Hotel Granada Luxury Beach Avsallar zeker een aanrader. Dit hotel biedt fantastische hotelkamers, een goede service maar zeker ook een goede ligging. Je bent zo op het strand dat voor de deur van het hotel ligt. Hier geniet je van het lekkere weer, bestel je een verfrissend drankje en neem je een duik in zee. Liever zwemmen in het zwembad? Dat kan ook! Rondom het zwembad staan er fijne ligbedjes en ook hier geniet je van de all inclusive formule. De hele dag door, smakelijke maaltijden, bestel je heerlijke snacks en verkoelende drankjes. Doe jezelf een plezier en reserveer die weldadige behandeling in de hammam en je voelt jezelf herboren. En ben je toe aan wat beweging, het enthousiaste animatieteam zorgt voor genoeg vertier. Zo is het een fijne mix voor iedereen en kijk je terug op een mooie vakantie in het prachtige land Turkije!

zonvakantie Turkije | last minute vakantie Turkije | vakantie Turkije

Vakantie highlights

  • Aan het strand (zandstrand

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Dinsdag 6 mei 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2025-04-11. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!