Goedkope vakantie vertrek 3 december 2026 ✈ Vakantiedeals

Egypte zeeschildpad 50189957 123rf

Goedkope vliegvakantie met vertrek op 3 december? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 3 december vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 3 december

Vakanties 3 december 2026 in het kort
Geselecteerde deals8
Goedkoopste vakantie€307 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€716 p.p.
Bestemmingen6 (Canarische Eilanden, Curaçao, Egypte, Italië, Portugal, Turkije)
Vertrekluchthavens1 (Amsterdam)
Reisduur8 dagen
  • impressie Turim Europa
    8
    4 sterren accommodatie

    Turim Europa

    Portugal » Costa de Lisboa » Lissabon

    8-daagse vakantie naar Portugal in een 4-sterrenaccommodatie in Lissabon, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €307,- € 529,-- 42%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie H10 Roma Citta
    9
    4 sterren accommodatie

    H10 Roma Citta

    Italië » Lazio (Latium) » Rome

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Rome, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Wellness & Sauna
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €379,- € 457,-- 17%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Villa VIK Hotel Boutique
    9.5
    5 sterren accommodatie

    Hotel Villa VIK Hotel Boutique

    Canarische Eilanden » Lanzarote » Arrecife

    8-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 5-sterrenaccommodatie in Arrecife, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Adults only
    • Kleinschalig
    • Luxe & Ontspanning
    • Sauna
    • Animatieteam
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €789,- € 887,-- 11%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Giovanni
    8.5
    4 sterren accommodatie

    Giovanni

    Italië » Veneto » Padua

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Padua, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Animatieteam
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €395,- € 693,-- 43%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Housez Suites & Apartments
    9.3
    4 sterren accommodatie

    Housez Suites & Apartments

    Turkije » Istanbul

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Istanbul, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Animatieteam
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €722,- € 880,-- 18%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Steigenberger Golf Resort
    9.5
    5 sterren accommodatie

    Steigenberger Golf Resort

    Egypte » Hurghada » El Gouna

    8-daagse vakantie naar Egypte in een 5-sterrenaccommodatie in El Gouna, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Luxe
    • Sauna
    • Golfbanen
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €814,- € 993,-- 18%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie The Rif at Mangrove Beach Corendon All-Inclusive, Curio by Hilton
    8.6
    5 sterren accommodatie

    The Rif at Mangrove Beach Corendon All-Inclusive, Curio by Hilton

    Curaçao » Willemstad

    8-daagse vakantie naar Curaçao in een 5-sterrenaccommodatie in Willemstad, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Luxe
    • Aquapark
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €1631,- € 1989,-- 18%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Stella Beach Resort & Spa Makadi Bay
    8.3
    5 sterren accommodatie

    Stella Beach Resort & Spa Makadi Bay

    Egypte » Hurghada » Makadi Bay

    8-daagse vakantie naar Egypte in een 5-sterrenaccommodatie in Makadi Bay, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • All-inclusive
    • Ontspanning
    • Sauna
    • Aquapark
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 3 december 2026
    8 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €716,- € 906,-- 21%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 3 december

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 30 november€328 p.p.9
Vakantie met vertrek op 1 december€341 p.p.9
Vakantie met vertrek op 2 december€276 p.p.8
Vakantie met vertrek op 3 december€307 p.p.8
Vakantie met vertrek op 4 december€280 p.p.8
Vakantie met vertrek op 5 december€337 p.p.9
Vakantie met vertrek op 6 december€209 p.p.9

Bestemmingen voor 3 december

BestemmingVanafDeals
Portugal€307 p.p.1
Italië€379 p.p.2
Egypte€716 p.p.2
Turkije€722 p.p.1
Canarische Eilanden€789 p.p.1
Curaçao€1.631 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 3 december

Vertrek je op 3 december, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 3 december: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 3 december?

Caribbean

Hoewel het Caribisch gebied enorm populair is voor een winterzon vakantie, boeken weinig Nederlands een reis tussen Sinterklaas en de kerstdagen. Gedurende die periode kan je flink besparen (vier nachten voor de prijs van drie, zeven nachten voor de prijs van vijf) en zijn jouw kansen op een gratis upgrade groot.

Mexico

Een groot deel van Mexico is ideaal in december, nadat het regenseizoen is afgelopen; als je vroeg in de maand gaat, vermijd je de piektarieven voor de feestdagen die rond 18 december ingaan. Aan de Pacifische kust zijn de landschappen nog steeds tropisch groen en is de oceaan badkuipwarm (ruim 26 graden), met uitzonderlijke helderheid voor duiken en snorkelen.

Malediven

Europese vakantiegangers drijven de prijzen op van Kerstmis tot Pasen, maar begin december zul je een goede plek vinden met lagere hoteltarieven en ideaal weer: de temperaturen liggen het hele jaar door constant rond de 27 graden. Tijdens deze periode is er bijna geen regen of wind, dus het water is ideaal voor snorkelen en duiken.

Marokko

Eind december is een van de drukste tijden van het jaar in Marokko. Als je tijdens de vakantie een reis boekt, kunnen we je in contact brengen met een reisspecialist die weet hoe hij de drukte kan omzeilen en de best mogelijke ervaring kan bieden tijdens het hoogseizoen. Houd er rekening mee dat de temperaturen in deze tijd van het jaar in het donker dalen, waardoor het moeilijk is om een goede nachtrust te krijgen tijdens een uitstapje naar de Sahara.

Griekenland

Thessaloniki is de op een na grootste stad van Griekenland en een fascinerende palimpsest van Grieks, Romeins, Byzantijns, Ottomaans en Joods erfgoed. In december komen de straten van Thessaloniki tot leven met feestelijke versieringen en kleurrijke lichtjes. Verdeel jouw tijd tussen historische bezienswaardigheden, winkelen voor de feestdagen en het drinken van een warm drankje in een gezellig café.

Thailand

Eind oktober (wanneer de regen stopt) tot februari is een uitzonderlijke tijd om het noordelijke deel van Thailand te bezoeken, van Sukhothai via Chiang Mai en Chiang Rai. De verjaardag van de koning, op 5 december, luidt de feestdagen in (Kerstmis en Nieuwjaar zijn hier zeker geen traditionele feestdagen, maar veel Thais vieren ze toch) en koeler, minder vochtig weer. Over het algemeen zijn de stranden van eind december tot maart zalig. Van half november tot januari zijn de laagste temperaturen en de minste vochtigheid in Bangkok.

✈ Waar de beste vakantie voor 3 december boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in december 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor december. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 3 december. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in december 2026!