Goedkope vakantie vertrek 29 maart 2027 ✈ Vakantiedeals

Bora bora 1

Goedkope vliegvakantie met vertrek op 29 maart? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 29 maart vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 29 maart

Vakanties 29 maart 2027 in het kort
Geselecteerde deals7
Goedkoopste vakantie€311 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€406 p.p.
Bestemmingen4 (Canarische Eilanden, Griekenland, Portugal, Spanje)
Vertrekluchthavens1 (Amsterdam)
Reisduur4 t/m 8 dagen
  • impressie Mediterranean Village Hotel & Spa
    9
    5 sterren accommodatie

    Mediterranean Village Hotel & Spa

    Griekenland » Centraal Macedonië » Paralia Katerini

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 5-sterrenaccommodatie in Paralia Katerini, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Luxe
    Maandag 29 maart 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €460,- € 568,-- 19%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Fly & Go Baia Beach Monte Gordo
    8.3
    4 sterren accommodatie

    Fly & Go Baia Beach Monte Gordo

    Portugal » Algarve » Monte Gordo

    4-daagse vakantie naar Portugal in een 4-sterrenaccommodatie in Monte Gordo, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    Maandag 29 maart 2027
    4 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €333,- € 422,-- 21%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Ibersol Sorra d'Or
    7.4
    3 sterren accommodatie

    Hotel Ibersol Sorra d'Or

    Spanje » Costa Barcelona » Malgrat de Mar

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Malgrat de Mar, op basis van halfpension, inclusief vlucht.

    • Direct aan strand
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Maandag 29 maart 2027
    8 Dagen
    Halfpension
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €311,- € 622,-- 50%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Ukino Palmeiras Family Village
    8.3
    4 sterren accommodatie

    Ukino Palmeiras Family Village

    Portugal » Algarve » Armacao de Pera

    4-daagse vakantie naar Portugal in een 4-sterrenaccommodatie in Armacao de Pera, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • All-inclusive
    • Kindvriendelijk
    Maandag 29 maart 2027
    4 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €406,- € 700,-- 42%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Golden Bahia de Tossa & Spa
    9.3
    5 sterren accommodatie

    Golden Bahia de Tossa & Spa

    Spanje » Costa Brava » Tossa de Mar

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 5-sterrenaccommodatie in Tossa de Mar, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Luxe
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Maandag 29 maart 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €473,- € 657,-- 28%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Golden Acqua Salou
    8.9
    4 sterren accommodatie

    Golden Acqua Salou

    Spanje » Costa Daurada » Salou

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Salou, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Maandag 29 maart 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €391,- € 621,-- 37%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Servatur Playa Bonita
    8.4
    4 sterren accommodatie

    Servatur Playa Bonita

    Canarische Eilanden » Gran Canaria » Playa del Ingles

    5-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 4-sterrenaccommodatie in Playa del Ingles, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Maandag 29 maart 2027
    5 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €587,- € 707,-- 17%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 29 maart

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 26 maart€443 p.p.2
Vakantie met vertrek op 27 maart€433 p.p.4
Vakantie met vertrek op 28 maart€377 p.p.4
Vakantie met vertrek op 29 maart€311 p.p.7
Vakantie met vertrek op 30 maart€302 p.p.5
Vakantie met vertrek op 31 maart€273 p.p.7
Vakantie met vertrek op 1 april€355 p.p.6

Bestemmingen voor 29 maart

BestemmingVanafDeals
Spanje€311 p.p.3
Portugal€333 p.p.2
Griekenland€460 p.p.1
Canarische Eilanden€587 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 29 maart

Vertrek je op 29 maart, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 29 maart: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 29 maart?

Canarische Eilanden

De zeven eilanden die deel uitmaken van de archipel hebben allemaal het hele jaar door prachtig weer, en de temperaturen in maart bieden bijna perfecte omstandigheden om te genieten van een groot aantal avontuurlijke sporten en andere buitenactiviteiten. De eilanden hebben vier nationale parken waar je kunt wandelen en rotsklimmen door een uitzonderlijk vulkanisch landschap, terwijl er voor de kust meer dan 60 duikplekken en drie zeereservaten zijn om te verkennen. De eilanden bieden ook uitstekende winkels, en fijnproevers zullen genieten van het proeven van heerlijke Canarische smaken in een groot aantal restaurants.

Cancun

Cancun in Mexico is een andere idyllische plek waar je in maart van de zon kunt genieten. De stad is vaak genomineerd als een van de beste vakantiebestemmingen aan de Caribische kust vanwege de grote verscheidenheid aan activiteiten die worden aangeboden. Naast ontspannen op het strand of zwemmen in de warme tropische wateren, kun je ook genieten van een bijna eindeloze verscheidenheid aan leuke activiteiten zoals snorkelen en duiken, kajakken, jetskiën en jetpacken, en nog veel meer.

Malta

Het intrigerende mediterrane eiland Malta biedt milde zonnige dagen en meer dan 7.000 jaar geschiedenis, waardoor het een ideale keuze is voor een uitje in maart. Liefhebbers van kunst en cultuur zullen verwend worden door de prachtige musea en historische bezienswaardigheden van Malta. Voor een pauze van geschiedenis en cultuur, kun je een mooie rit maken, een rondje golf spelen of gaan wandelen, fietsen en rotsklimmen.

Malediven

Een bezoek in maart aan deze opmerkelijke archipel in de Indische Oceaan, die bestaat uit 26 beeldschone natuurlijke atollen en meer dan 1.000 eilanden, zou een perfect tegengif zijn voor de winterblues. De Malediven zijn omgeven door kristalhelder water en schitterende riffen, waar een rijkdom aan zeeleven te vinden is. Veel van de eilandresorts hebben prachtige watervilla's, gebouwd op palen direct boven de uitnodigende tropische wateren, of je kunt uw vakantie nog een stap verder nemen en ervoor kiezen om deze door te brengen op een woonboot aan boord. Zwemmen, snorkelen en duiken, zeilen, kanoën en kajakken zijn de belangrijkste activiteiten die worden aangeboden, maar sommige eilanden bieden ook spannende gemotoriseerde watersporten zoals jetskiën en parasailing.

Dubai

Dubai is het hele jaar door een sprankelende bestemming en maart is een van de beste maanden om te bezoeken om de drukkende hitte van de zomermaanden te vermijden. Er is nooit een saai moment in Dubai, en je moet wat tijd besteden aan het plannen van een reisroute, zodat je niet alle attracties hoeft te missen.

✈ Waar de beste vakantie voor 29 maart boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in maart 2027? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor maart. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 29 maart. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in maart 2027!