Goedkope vakantie vertrek 26 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Turkije izmir 2005213 pixabay

Last minute vliegvakantie met vertrek op 26 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 26 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 26 oktober

Vakanties 26 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals7
Goedkoopste vakantie€394 p.p.
Goedkoopste all-inclusive–
Bestemmingen4 (Canarische Eilanden, Italië, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens1 (Eindhoven)
Reisduur3 t/m 8 dagen
  • impressie Best Costa Ballena
    9.2
    4 sterren accommodatie

    Best Costa Ballena

    Spanje » Costa de la Luz » Chipiona

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Chipiona, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Maandag 26 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €489,- € 652,-- 25%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie The Byzantium
    8.8
    4 sterren accommodatie

    The Byzantium

    Turkije » Istanbul

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Istanbul, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Maandag 26 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €394,- € 743,-- 47%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Titanic City Taksim
    7.2
    4 sterren accommodatie

    Titanic City Taksim

    Turkije » Istanbul

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Istanbul, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Maandag 26 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €548,- € 1054,-- 48%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Rural Finca La Hacienda
    8.3
    4 sterren accommodatie

    Hotel Rural Finca La Hacienda

    Canarische Eilanden » Tenerife » Los Silos

    8-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 4-sterrenaccommodatie in Los Silos, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Maandag 26 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €507,- € 676,-- 25%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Club S Illot
    8.4
    3 sterren accommodatie

    Hotel Club S Illot

    Spanje » Mallorca » Sa Coma

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Sa Coma, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Sauna
    Maandag 26 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €502,- € 913,-- 45%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Villa Antica Tropea
    8.4
    4 sterren accommodatie

    Villa Antica Tropea

    Italië » Tyrreenische kust » Tropea

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Tropea, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Maandag 26 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €838,- € 963,-- 13%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Leonardo Hotel Torremolinos
    8.2
    4 sterren accommodatie

    Leonardo Hotel Torremolinos

    Spanje » Costa del Sol » Torremolinos

    3-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Torremolinos, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Eindhoven.

    • Last-minute
    • Sauna
    • Aquapark
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Maandag 26 oktober 2026
    3 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €493,- € 609,-- 19%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 26 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 23 oktober€381 p.p.9
Vakantie met vertrek op 24 oktober€497 p.p.9
Vakantie met vertrek op 25 oktober€458 p.p.9
Vakantie met vertrek op 26 oktober€394 p.p.7
Vakantie met vertrek op 27 oktober€293 p.p.9
Vakantie met vertrek op 28 oktober€412 p.p.7
Vakantie met vertrek op 29 oktober€245 p.p.8

Bestemmingen voor 26 oktober

BestemmingVanafDeals
Turkije€394 p.p.2
Spanje€489 p.p.3
Canarische Eilanden€507 p.p.1
Italië€838 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 26 oktober

Vertrek je op 26 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 26 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 26 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 26 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 26 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!