Goedkope vakantie vertrek 27 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Turkije kusadasi 2639133 pixabay

Last minute vliegvakantie met vertrek op 27 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 27 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 27 oktober

Vakanties 27 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals9
Goedkoopste vakantie€293 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€929 p.p.
Bestemmingen6 (Griekenland, Italië, Marokko, Portugal, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens2 (Amsterdam, Eindhoven)
Reisduur5 t/m 8 dagen
  • impressie Hotel Suisse
    8
    4 sterren accommodatie

    Hotel Suisse

    Marokko » Atlantische Kust » Casablanca

    8-daagse vakantie naar Marokko in een 4-sterrenaccommodatie in Casablanca, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Dinsdag 27 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €754,- € 1005,-- 25%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie TIME TO SMILE Balaia Senses
    9.2
    4 sterren accommodatie

    TIME TO SMILE Balaia Senses

    Portugal » Algarve » Albufeira

    8-daagse vakantie naar Portugal in een 4-sterrenaccommodatie in Albufeira, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Dinsdag 27 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €569,- € 702,-- 19%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Domes of Elounda, Autograph Collection
    9.1
    5 sterren accommodatie

    Domes of Elounda, Autograph Collection

    Griekenland » Kreta » Elounda

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 5-sterrenaccommodatie in Elounda, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Luxe
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    Dinsdag 27 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €1521,- € 1901,-- 20%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Club Karakas
    7.7
    3 sterren accommodatie

    Club Karakas

    Turkije » Marmaris » Marmaris-Centrum

    5-daagse vakantie naar Turkije in een 3-sterrenaccommodatie in Marmaris-Centrum, op basis van logies, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Dinsdag 27 oktober 2026
    5 Dagen
    Logies
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €387,- € 545,-- 29%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel RH Don Carlos & Spa
    9.3
    4 sterren accommodatie

    Hotel RH Don Carlos & Spa

    Spanje » Costa del Azahar » Peñiscola

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Peñiscola, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Direct aan strand
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    Dinsdag 27 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €306,- € 408,-- 25%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Delphin Deluxe
    9.2
    5 sterren accommodatie

    Delphin Deluxe

    Turkije » Alanya » Okurcalar

    5-daagse vakantie naar Turkije in een 5-sterrenaccommodatie in Okurcalar, op basis van ultra all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • All-inclusive
    • Luxe & Ontspanning
    • Sauna
    • Aquapark
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Dinsdag 27 oktober 2026
    5 Dagen
    Ultra All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €929,- € 1161,-- 20%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Fly & Go Iberostar Selection Santa Eulalia
    9.2
    4 sterren accommodatie

    Fly & Go Iberostar Selection Santa Eulalia

    Spanje » Ibiza » Santa Eulalia

    5-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Santa Eulalia, op basis van halfpension, inclusief vlucht vanaf Eindhoven.

    • Last-minute
    • Adults only
    • Wellness
    • Animatieteam
    Dinsdag 27 oktober 2026
    5 Dagen
    Halfpension
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €684,- € 814,-- 16%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Bamby
    8.6
    3 sterren accommodatie

    Bamby

    Italië » Adria » Rimini

    8-daagse vakantie naar Italië in een 3-sterrenaccommodatie in Rimini, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    Dinsdag 27 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €293,- € 523,-- 44%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie AzuLine Appartementen Can Sanso
    8
    3 sterren accommodatie

    AzuLine Appartementen Can Sanso

    Spanje » Ibiza » Santa Eulalia

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Santa Eulalia, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Dinsdag 27 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €526,- € 721,-- 27%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 27 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 24 oktober€497 p.p.9
Vakantie met vertrek op 25 oktober€458 p.p.9
Vakantie met vertrek op 26 oktober€394 p.p.7
Vakantie met vertrek op 27 oktober€293 p.p.9
Vakantie met vertrek op 28 oktober€412 p.p.7
Vakantie met vertrek op 29 oktober€245 p.p.8
Vakantie met vertrek op 30 oktober€277 p.p.8

Bestemmingen voor 27 oktober

BestemmingVanafDeals
Italië€293 p.p.1
Spanje€306 p.p.3
Turkije€387 p.p.2
Portugal€569 p.p.1
Marokko€754 p.p.1
Griekenland€1.521 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 27 oktober

Vertrek je op 27 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 27 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 27 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 27 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 27 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!