Last minute zonvakantie Westkust 🏝️ The Sands
Prijs (per persoon) | €1821,- |
Vertrek op | Dinsdag 5 juli 2022 |
Verblijf | 8 Dagen halfpension |
Accommodatie | 4 Sterren hotel |
Bestemming | Mauritius » Westkust » Flic En Flac |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TravelStore |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, gratis annuleren, repatriëring |
Goedkope zomervakantie Mauritius ☀ 8 Dagen halfpension in The Sands, Flic En Flac ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Vliegvakantie met vertrek vanaf Amsterdam ☀ € 1821,- (per persoon) ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Last minute zonvakantie Westkust - Mauritius met vertrek op dinsdag 5 juli 2022 ☀ Veilig boeken bij TravelStore met geld terug garantie bij calamiteiten.
The Sands
Aan de westkust direct aan het zandstrand, ca. 5 km van Flic en Flac, met uitzicht op de berg Le Morne en de Tamarinbaai.
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Dinsdag 5 juli 2022. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TravelStore, op datum van publicatie: 2022-06-22. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!