Beste deal zonvakantie Sharm el Sheikh ☀ 8 Dagen volpension Jaz Fayrouz Resort
Prijs (per persoon) | €841,- |
Boekingskosten | €0,- |
Vertrek op | Maandag 16 juni 2025 |
Verblijf | 8 Dagen volpension |
Accommodatie | 4 Sterren hotel |
Bestemming | Egypte » Sharm el Sheikh » Sharm el Sheikh |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Super korting zonvakantie Egypte. 8 Dagen volpension in Jaz Fayrouz Resort, Sharm el Sheikh. Geen € 1092,- maar slechts € 841,- (per persoon). Beste deal zonvakantie Sharm el Sheikh - Egypte met vertrek op maandag 16 juni 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 4 sterren hotel ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
Zon 4* Sharm el Sheikh € 841,- 【zwembad, animatieteam, restaurant(s), aquapark】
8-daagse Zonvakantie naar Sharm el Sheikh bij Jaz Fayrouz Resort. Privéstrand van 800 meter, Gratis toegang in Cleo Waterpark, Genieten van volpension, Familievriendelijk met Kidsclub, Duikcentrum op het resort, Uitgebreide animatieprogramma & inclusief transfers.. Dit resort ligt in het levendige hart van Naama Bay, waar een heerlijk 800 meter lang privéstrand aan de Rode Zee op je wacht. Na het inchecken is het tijd om je slippers aan te trekken en naar het strand te flaneren. Hier vind je het duikcentrum. Met je snorkel of duikuitrusting verken je de betoverende onderwaterwereld. 's Avonds smul je van een Italiaanse maaltijd op het gezellige terras van het restaurant. En de volgende ochtend? Dan staat er een spannende dag in het waterpark op je planning, met maar liefst 21 glijbanen en gratis toegang. Klinkt als een droomvakantie, nietwaar?
zonvakantie Egypte | last minute vakantie Egypte | vakantie Egypte
Vakantie highlights
- Privéstrand van 800 meter
- Gratis toegang in Cleo Waterpark
- Genieten van volpension
- Familievriendelijk met Kidsclub
- Duikcentrum op het resort
- Uitgebreide animatieprogramma & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Restaurant
- Bar
- Entertainment ,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Maandag 16 juni 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2025-02-19. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!