Goedkoop op zonvakantie Sharm el Sheikh ⛱️ 8 Dagen all inclusive Pickalbatros Royal Moderna
Prijs (per persoon) | €915,- |
Boekingskosten | €0,- |
Vertrek op | Maandag 9 juni 2025 |
Verblijf | 8 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 5 Sterren hotel |
Bestemming | Egypte » Sharm el Sheikh » Nabq Bay |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Laagste prijs zonvakantie Egypte. 8 Dagen all inclusive in Pickalbatros Royal Moderna, Nabq Bay. Geen € 1028,- maar slechts € 915,- (per persoon). Goedkoop op zonvakantie Sharm el Sheikh - Egypte met vertrek op maandag 9 juni 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 5 sterren hotel ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
Vakantie 5* all inclusive Egypte € 915,- 【snorkelen en duiken】
8-daagse Zonvakantie naar Sharm el Sheikh bij Pickalbatros Royal Moderna. Moderne en ruime kamers, Waar je wereldse gerechten eet, Blijf in shape in de fitness, Waterratten de hele dag zoet, Oogjes dicht in de spa, Genieten van All inclusive & inclusief transfers.. Dit is een ideaal hotel voor de hele familie. De kinderen vermaken zich overdag gezellig bij de miniclub, roetsjen van de glijbanen in het aquapark, springen nog een keer in het zwembad en dansen 's avonds bij de kinderdisco. Ook leuk, samen met de kinderen snorkelen bij het huisrif. Voor vanmiddag staat een beachvolleybal toernooi op het programma. Nu eerst de spieren los maken tijdens aquagym. Met zoveel faciliteiten hoeven volwassenen zich niet te vervelen. Al is een dagje relaxen in de spa, aan het zwembad of op het strand ook niet verkeerd.
zonvakantie Egypte | last minute vakantie Egypte | vakantie Egypte
Vakantie highlights
- Moderne en ruime kamers
- Waar je wereldse gerechten eet
- Blijf in shape in de fitness
- Waterratten de hele dag zoet
- Oogjes dicht in de spa
- Genieten van All inclusive & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Restaurant
- Bar
- Entertainment ,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Maandag 9 juni 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2025-03-29. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!