Lekker weg met een zonvakantie Sharm el Sheikh ⛱️ 8 Dagen all inclusive Rixos Premium Seagate
Prijs (per persoon) | €1229,- |
Boekingskosten | €0,- |
Vertrek op | Maandag 23 juni 2025 |
Verblijf | 8 Dagen all inclusive |
Accommodatie | 5 Sterren hotel |
Bestemming | Egypte » Sharm el Sheikh » Nabq Bay |
Vervoer | Inclusief vlucht en transfer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
OP=OP aanbieding zonvakantie Egypte. 8 Dagen all inclusive in Rixos Premium Seagate, Nabq Bay. Geen € 1731,- maar slechts € 1229,- (per persoon). Lekker weg met een zonvakantie Sharm el Sheikh - Egypte met vertrek op maandag 23 juni 2025 ☀ Inclusief vlucht en transfer ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 5 sterren hotel ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
Vakantie 5* all inclusive Sharm el Sheikh € 1229,- | Rixos Premium Seagate
8-daagse Zonvakantie naar Sharm el Sheikh bij Rixos Premium Seagate. Alleen bij TUI, Hier is de klant koning, Proef de specialiteit van de kok, Wegdromen bij het zwembad, Plezier voor de kleintjes, Waterpret: Aquaventure Park & inclusief transfers.. Hier ervaar je gastvrijheid. Luxe is hier meer dan dineren in een van de 6 à la carte restaurants, wat dacht je van een à la carte ontbijt? Gemak dient de mens, de flippers en snorkels kun je thuis laten want deze liggen aan het eind van de pier op je te wachten om de onderwaterwereld te bewonderen. Voor spetterend plezier met de kinderen brengt het shuttlebusje je zo naar het nieuwe Aquaventure park.
zonvakantie Egypte | last minute vakantie Egypte | vakantie Egypte
Vakantie highlights
- Alleen bij TUI
- Hier is de klant koning
- Proef de specialiteit van de kok
- Wegdromen bij het zwembad
- Plezier voor de kleintjes
- Waterpret: Aquaventure Park & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Restaurant
- Bar
- Entertainment ,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Maandag 23 juni 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2025-02-07. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!