Goedkope vakantie vertrek 15 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Sicilie 2979915 pixabay

Last minute vliegvakantie met vertrek op 15 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 15 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 15 oktober

Vakanties 15 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals9
Goedkoopste vakantie€268 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€1.018 p.p.
Bestemmingen4 (Canarische Eilanden, Griekenland, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens2 (Amsterdam, Eindhoven)
Reisduur4 t/m 8 dagen
  • impressie Alua Tenerife
    8.9
    4 sterren accommodatie

    Alua Tenerife

    Canarische Eilanden » Tenerife » Puerto de la Cruz

    8-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 4-sterrenaccommodatie in Puerto de la Cruz, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €633,- € 844,-- 25%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Mongibello Ibiza
    8.7
    5 sterren accommodatie

    Mongibello Ibiza

    Spanje » Ibiza » Santa Eulalia

    4-daagse vakantie naar Spanje in een 5-sterrenaccommodatie in Santa Eulalia, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Eindhoven.

    • Last-minute
    • Adults only
    • Animatieteam
    Donderdag 15 oktober 2026
    4 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €1140,- € 1500,-- 24%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie My Dream Hotel
    10
    4 sterren accommodatie

    My Dream Hotel

    Turkije » Lycische Kust » Marmaris

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Marmaris, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €407,- € 798,-- 49%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Arcos
    8
    3 sterren accommodatie

    Hotel Arcos

    Spanje » Castilië-León » Ciudad Rodrigo

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Ciudad Rodrigo, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €268,- € 348,-- 23%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Innside by Melia Alcudia
    9
    4 sterren accommodatie

    Innside by Melia Alcudia

    Spanje » Mallorca » Alcudia

    5-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Alcudia, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 15 oktober 2026
    5 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €791,- € 1014,-- 22%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie TUI SUNEO Atlantica Thalassa
    8
    3 sterren accommodatie

    TUI SUNEO Atlantica Thalassa

    Griekenland » Kos » Kos-Stad

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Kos-Stad, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €648,- € 953,-- 32%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Premier Nergis Beach Hotel
    9
    3 sterren accommodatie

    Premier Nergis Beach Hotel

    Turkije » Lycische Kust » Marmaris

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 3-sterrenaccommodatie in Marmaris, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €760,- € 962,-- 21%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Nordeste Playa
    7.9
    3 sterren accommodatie

    Nordeste Playa

    Spanje » Mallorca » Ca'n Picafort

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Ca'n Picafort, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Eindhoven.

    • Last-minute
    • All-inclusive
    • Sauna
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €1018,- € 1170,-- 13%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Invisa Hotel Club Cala Blanca
    8.1
    3 sterren accommodatie

    Invisa Hotel Club Cala Blanca

    Spanje » Ibiza » Playa Figueral

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Playa Figueral, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Direct aan strand
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    • Rolstoelvriendelijk
    Donderdag 15 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €314,- € 523,-- 40%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 15 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 12 oktober€591 p.p.3
Vakantie met vertrek op 13 oktober€978 p.p.2
Vakantie met vertrek op 14 oktober€252 p.p.8
Vakantie met vertrek op 15 oktober€268 p.p.9
Vakantie met vertrek op 16 oktober€294 p.p.6
Vakantie met vertrek op 17 oktober€473 p.p.8
Vakantie met vertrek op 18 oktober€642 p.p.6

Bestemmingen voor 15 oktober

BestemmingVanafDeals
Spanje€268 p.p.5
Turkije€407 p.p.2
Canarische Eilanden€633 p.p.1
Griekenland€648 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 15 oktober

Vertrek je op 15 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 15 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 15 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 15 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 15 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!