Goedkope vakantie vertrek 13 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Senioren vakantie 33551869 123rf

Last minute vliegvakantie met vertrek op 13 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 13 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 13 oktober

Vakanties 13 oktober 2027 in het kort
Geselecteerde deals9
Goedkoopste vakantie€263 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€389 p.p.
Bestemmingen5 (Griekenland, Italië, Kroatië, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens2 (Amsterdam, Rotterdam)
Reisduur8 dagen
  • impressie Fly & Go Mary & Mary Royal
    9.4
    3 sterren accommodatie

    Fly & Go Mary & Mary Royal

    Griekenland » Kreta » Rethymnon

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Rethymnon, op basis van logies, inclusief vlucht vanaf Rotterdam.

    • Kleinschalig
    • Sauna
    Woensdag 13 oktober 2027
    8 Dagen
    Logies
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €553,- € 907,-- 39%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Aquarius
    9.4
    3 sterren accommodatie

    Aquarius

    Kroatië » Adriatische kust » Dubrovnik

    8-daagse vakantie naar Kroatië in een 3-sterrenaccommodatie in Dubrovnik, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness
    • Animatieteam
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €793,- € 922,-- 14%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Grand Viking
    8
    4 sterren accommodatie

    Grand Viking

    Turkije » Kemer » Kemer-Centrum

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Kemer-Centrum, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • All-inclusive
    • Sauna
    • Kindvriendelijk
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €389,- € 748,-- 48%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Zeus Hotel
    8.3
    2 sterren accommodatie

    Zeus Hotel

    Griekenland » Kos » Kos-Stad

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 2-sterrenaccommodatie in Kos-Stad, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €478,- € 869,-- 45%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Chateau La Roca
    8.9
    3 sterren accommodatie

    Chateau La Roca

    Spanje » Cantabrië » Santander

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Santander, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €263,- € 424,-- 38%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Siesta Beach Aparts & Studios
    8
    3 sterren accommodatie

    Siesta Beach Aparts & Studios

    Turkije » Turkse Egeïsche kust » Gümbet

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 3-sterrenaccommodatie in Gümbet, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €347,- € 423,-- 18%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Armonia Holiday Village & Spa
    7.7
    5 sterren accommodatie

    Armonia Holiday Village & Spa

    Turkije » Turkse Egeïsche kust » Turgutreis

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 5-sterrenaccommodatie in Turgutreis, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Luxe
    • Animatieteam
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €569,- € 1138,-- 50%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Sa Pedra Hotel
    8.6
    4 sterren accommodatie

    Sa Pedra Hotel

    Italië » Sardinië » Murta Maria

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Murta Maria, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Dinsdag 13 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €588,- € 1050,-- 44%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Villa Lappa
    8
    2 sterren accommodatie

    Villa Lappa

    Griekenland » Kreta » Plakias

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 2-sterrenaccommodatie in Plakias, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Rotterdam.

    Woensdag 13 oktober 2027
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €415,- € 488,-- 15%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 13 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 10 oktober–0
Vakantie met vertrek op 11 oktober€401 p.p.1
Vakantie met vertrek op 12 oktober€368 p.p.8
Vakantie met vertrek op 13 oktober€263 p.p.9
Vakantie met vertrek op 14 oktober€252 p.p.9
Vakantie met vertrek op 15 oktober€268 p.p.9
Vakantie met vertrek op 16 oktober€294 p.p.4

Bestemmingen voor 13 oktober

BestemmingVanafDeals
Spanje€263 p.p.1
Turkije€347 p.p.3
Griekenland€415 p.p.3
Italië€588 p.p.1
Kroatië€793 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 13 oktober

Vertrek je op 13 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 13 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 13 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 13 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 13 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!