Goedkope vakantie vertrek 14 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Seychellen 16113499 123rf

Last minute vliegvakantie met vertrek op 14 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 14 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 14 oktober

Vakanties 14 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals8
Goedkoopste vakantie€252 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€849 p.p.
Bestemmingen4 (Griekenland, Italië, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens2 (Amsterdam, Rotterdam)
Reisduur8 dagen
  • impressie Lucas Didim Resort
    8.8
    5 sterren accommodatie

    Lucas Didim Resort

    Turkije » Didim » Yalikoy

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 5-sterrenaccommodatie in Yalikoy, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • All-inclusive
    • Ontspanning
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €849,- € 976,-- 13%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie AQUA Hotel Bertran Park
    7.9
    3 sterren accommodatie

    AQUA Hotel Bertran Park

    Spanje » Costa Brava » Lloret de Mar

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Lloret de Mar, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €252,- € 365,-- 31%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Valentin Grand Park
    8.5
    4 sterren accommodatie

    Valentin Grand Park

    Spanje » Mallorca » Paguera

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Paguera, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Sauna
    • Aquapark
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €491,- € 599,-- 18%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Acacia Resort
    7.5
    4 sterren accommodatie

    Acacia Resort

    Italië » Sicilië » Campofelice di Roccella

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Campofelice di Roccella, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Rotterdam.

    • Last-minute
    • Direct aan strand
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €969,- € 1154,-- 16%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Palia Sa Coma Playa
    7.9
    4 sterren accommodatie

    Hotel Palia Sa Coma Playa

    Spanje » Mallorca » Sa Coma

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Sa Coma, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €658,- € 927,-- 29%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Trianon Luxury Apartments & Suites
    8.8
    4 sterren accommodatie

    Trianon Luxury Apartments & Suites

    Griekenland » Kreta » Chania

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 4-sterrenaccommodatie in Chania, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €480,- € 632,-- 24%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Acharavi Beach Hotel
    9
    4 sterren accommodatie

    Acharavi Beach Hotel

    Griekenland » Corfu » Acharavi

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 4-sterrenaccommodatie in Acharavi, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €507,- € 780,-- 35%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Kreta Natur
    9.5
    3 sterren accommodatie

    Kreta Natur

    Griekenland » Kreta » Anissaras

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Anissaras, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Woensdag 14 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €397,- € 567,-- 30%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 14 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 11 oktober€347 p.p.3
Vakantie met vertrek op 12 oktober€591 p.p.3
Vakantie met vertrek op 13 oktober€978 p.p.2
Vakantie met vertrek op 14 oktober€252 p.p.8
Vakantie met vertrek op 15 oktober€268 p.p.9
Vakantie met vertrek op 16 oktober€294 p.p.6
Vakantie met vertrek op 17 oktober€473 p.p.8

Bestemmingen voor 14 oktober

BestemmingVanafDeals
Spanje€252 p.p.3
Griekenland€397 p.p.3
Turkije€849 p.p.1
Italië€969 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 14 oktober

Vertrek je op 14 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 14 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 14 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 14 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 14 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!