Goedkope vakantie vertrek 12 december 2026 ✈ Vakantiedeals

Gran canaria 23250736 123rf

Goedkope vliegvakantie met vertrek op 12 december? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 12 december vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 12 december

Vakanties 12 december 2026 in het kort
Geselecteerde deals9
Goedkoopste vakantie€228 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€1.345 p.p.
Bestemmingen5 (Canarische Eilanden, Egypte, Italië, Portugal, Spanje)
Vertrekluchthavens1 (Amsterdam)
Reisduur5 t/m 8 dagen
  • impressie Villa Adriatica
    9
    4 sterren accommodatie

    Villa Adriatica

    Italië » Emilia Romagna » Rimini

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Rimini, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Kindvriendelijk
    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €280,- € 354,-- 21%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie INNSiDE Palma Center
    8.5
    4 sterren accommodatie

    INNSiDE Palma Center

    Spanje » Mallorca » Palma de Mallorca

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Palma de Mallorca, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €418,- € 633,-- 34%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Pierre & Vacances Residenz Benalmádena Principe
    7.8
    3 sterren accommodatie

    Pierre & Vacances Residenz Benalmádena Principe

    Spanje » Costa del Sol » Benalmádena

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Benalmádena, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €228,- € 321,-- 29%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Accursio
    7.5
    3 sterren accommodatie

    Accursio

    Italië » Lombardije » Milaan

    8-daagse vakantie naar Italië in een 3-sterrenaccommodatie in Milaan, op basis van logies, inclusief vlucht.

    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €297,- € 367,-- 19%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Alsol Africana
    8.5
    3 sterren accommodatie

    Alsol Africana

    Canarische Eilanden » Gran Canaria » Playa del Ingles

    5-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 3-sterrenaccommodatie in Playa del Ingles, op basis van logies, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Kleinschalig
    Zaterdag 12 december 2026
    5 Dagen
    Logies
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €403,- € 552,-- 27%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Todoque
    8.9
    3 sterren accommodatie

    Todoque

    Canarische Eilanden » Gran Canaria » Playa del Ingles

    5-daagse vakantie naar Canarische Eilanden in een 3-sterrenaccommodatie in Playa del Ingles, op basis van logies, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Adults only
    • Kleinschalig
    Zaterdag 12 december 2026
    5 Dagen
    Logies
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €473,- € 648,-- 27%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Best Western Park Hotel Roma Nord
    9
    4 sterren accommodatie

    Best Western Park Hotel Roma Nord

    Italië » Rome » Fiano Romano

    8-daagse vakantie naar Italië in een 4-sterrenaccommodatie in Fiano Romano, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €302,- € 539,-- 44%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Clube Porto Mos
    8.4
    4 sterren accommodatie

    Clube Porto Mos

    Portugal » Algarve » Lagos

    8-daagse vakantie naar Portugal in een 4-sterrenaccommodatie in Lagos, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €265,- € 344,-- 23%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Sunrise Meraki Resort SSH
    8.6
    5 sterren accommodatie

    Sunrise Meraki Resort SSH

    Egypte » Sharm el Sheikh » Sharks Bay

    8-daagse vakantie naar Egypte in een 5-sterrenaccommodatie in Sharks Bay, op basis van all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • All-inclusive
    • Adults only
    • Direct aan strand
    • Ontspanning
    • Sauna
    • Animatieteam
    Zaterdag 12 december 2026
    8 Dagen
    All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €1345,- € 1921,-- 30%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 12 december

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 9 december€260 p.p.9
Vakantie met vertrek op 10 december€253 p.p.9
Vakantie met vertrek op 11 december€245 p.p.7
Vakantie met vertrek op 12 december€228 p.p.9
Vakantie met vertrek op 13 december€215 p.p.9
Vakantie met vertrek op 14 december€244 p.p.9
Vakantie met vertrek op 15 december€203 p.p.9

Bestemmingen voor 12 december

BestemmingVanafDeals
Spanje€228 p.p.2
Portugal€265 p.p.1
Italië€280 p.p.3
Canarische Eilanden€403 p.p.2
Egypte€1.345 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 12 december

Vertrek je op 12 december, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 12 december: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 12 december?

Caribbean

Hoewel het Caribisch gebied enorm populair is voor een winterzon vakantie, boeken weinig Nederlands een reis tussen Sinterklaas en de kerstdagen. Gedurende die periode kan je flink besparen (vier nachten voor de prijs van drie, zeven nachten voor de prijs van vijf) en zijn jouw kansen op een gratis upgrade groot.

Mexico

Een groot deel van Mexico is ideaal in december, nadat het regenseizoen is afgelopen; als je vroeg in de maand gaat, vermijd je de piektarieven voor de feestdagen die rond 18 december ingaan. Aan de Pacifische kust zijn de landschappen nog steeds tropisch groen en is de oceaan badkuipwarm (ruim 26 graden), met uitzonderlijke helderheid voor duiken en snorkelen.

Malediven

Europese vakantiegangers drijven de prijzen op van Kerstmis tot Pasen, maar begin december zul je een goede plek vinden met lagere hoteltarieven en ideaal weer: de temperaturen liggen het hele jaar door constant rond de 27 graden. Tijdens deze periode is er bijna geen regen of wind, dus het water is ideaal voor snorkelen en duiken.

Marokko

Eind december is een van de drukste tijden van het jaar in Marokko. Als je tijdens de vakantie een reis boekt, kunnen we je in contact brengen met een reisspecialist die weet hoe hij de drukte kan omzeilen en de best mogelijke ervaring kan bieden tijdens het hoogseizoen. Houd er rekening mee dat de temperaturen in deze tijd van het jaar in het donker dalen, waardoor het moeilijk is om een goede nachtrust te krijgen tijdens een uitstapje naar de Sahara.

Griekenland

Thessaloniki is de op een na grootste stad van Griekenland en een fascinerende palimpsest van Grieks, Romeins, Byzantijns, Ottomaans en Joods erfgoed. In december komen de straten van Thessaloniki tot leven met feestelijke versieringen en kleurrijke lichtjes. Verdeel jouw tijd tussen historische bezienswaardigheden, winkelen voor de feestdagen en het drinken van een warm drankje in een gezellig café.

Thailand

Eind oktober (wanneer de regen stopt) tot februari is een uitzonderlijke tijd om het noordelijke deel van Thailand te bezoeken, van Sukhothai via Chiang Mai en Chiang Rai. De verjaardag van de koning, op 5 december, luidt de feestdagen in (Kerstmis en Nieuwjaar zijn hier zeker geen traditionele feestdagen, maar veel Thais vieren ze toch) en koeler, minder vochtig weer. Over het algemeen zijn de stranden van eind december tot maart zalig. Van half november tot januari zijn de laagste temperaturen en de minste vochtigheid in Bangkok.

✈ Waar de beste vakantie voor 12 december boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in december 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor december. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 12 december. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in december 2026!