Goedkope vakantie vertrek 20 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Strandvakantie 46099557 123rf

Last minute vliegvakantie met vertrek op 20 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 20 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 20 oktober

Vakanties 20 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals9
Goedkoopste vakantie€550 p.p.
Goedkoopste all-inclusive–
Bestemmingen5 (Griekenland, Italië, Portugal, Spanje, Thailand)
Vertrekluchthavens1 (Rotterdam)
Reisduur8 dagen
  • impressie The Leaf on the Sands by Katathani
    10
    4 sterren accommodatie

    The Leaf on the Sands by Katathani

    Thailand » Phang Nga

    8-daagse vakantie naar Thailand in een 4-sterrenaccommodatie in Phang Nga, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Dinsdag 20 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €883,- € 1177,-- 25%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Palia Sa Coma Playa
    7.9
    4 sterren accommodatie

    Hotel Palia Sa Coma Playa

    Spanje » Mallorca » Sa Coma

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Sa Coma, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Dinsdag 20 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €839,- € 1119,-- 25%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Iberostar Waves Creta Panorama & Mare
    9.1
    4 sterren accommodatie

    Iberostar Waves Creta Panorama & Mare

    Griekenland » Kreta » Rethymnon

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 4-sterrenaccommodatie in Rethymnon, op basis van halfpension, inclusief vlucht vanaf Rotterdam.

    • Wellness & Sauna
    • Aquapark
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 20 oktober 2027
    8 Dagen
    Halfpension
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €702,- € 1350,-- 48%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Versilia Palace
    8.5

    Versilia Palace

    Italië » Toscane Coast » Marina di Pietrasanta

    8-daagse vakantie naar Italië in Marina di Pietrasanta, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Dinsdag 20 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €550,- € 753,-- 27%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Hotel Escola
    8

    Hotel Escola

    Portugal » Madeira » Funchal

    8-daagse vakantie naar Portugal in Funchal, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Dinsdag 20 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €662,- € 883,-- 25%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Artiem Capri
    9.4
    4 sterren accommodatie

    Artiem Capri

    Spanje » Menorca » Mahon

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Mahon, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    • Rolstoelvriendelijk
    Dinsdag 20 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €816,- € 907,-- 10%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Blue Sea Beach Affiliated by Melia
    9.4
    5 sterren accommodatie

    Blue Sea Beach Affiliated by Melia

    Griekenland » Kreta » Stalis

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 5-sterrenaccommodatie in Stalis, op basis van halfpension, inclusief vlucht vanaf Rotterdam.

    • Direct aan strand
    • Luxe
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 20 oktober 2027
    8 Dagen
    Halfpension
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €717,- € 1138,-- 37%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Inturotel Esmeralda Park
    8.9
    3 sterren accommodatie

    Inturotel Esmeralda Park

    Spanje » Mallorca » Cala d'Or

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Cala d'Or, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Dinsdag 20 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €714,- € 1322,-- 46%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Fly & Go Iberostar Waves Creta Panorama & Mare
    9.1
    4 sterren accommodatie

    Fly & Go Iberostar Waves Creta Panorama & Mare

    Griekenland » Kreta » Rethymnon

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 4-sterrenaccommodatie in Rethymnon, op basis van halfpension, inclusief vlucht vanaf Rotterdam.

    • Wellness & Sauna
    • Aquapark
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Woensdag 20 oktober 2027
    8 Dagen
    Halfpension
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €815,- € 982,-- 17%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 20 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 17 oktober–0
Vakantie met vertrek op 18 oktober€524 p.p.7
Vakantie met vertrek op 19 oktober€586 p.p.7
Vakantie met vertrek op 20 oktober€550 p.p.9
Vakantie met vertrek op 21 oktober€366 p.p.9
Vakantie met vertrek op 22 oktober€399 p.p.9
Vakantie met vertrek op 23 oktober€444 p.p.9

Bestemmingen voor 20 oktober

BestemmingVanafDeals
Italië€550 p.p.1
Portugal€662 p.p.1
Griekenland€702 p.p.3
Spanje€714 p.p.3
Thailand€883 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 20 oktober

Vertrek je op 20 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 20 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 20 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 20 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 20 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!