Goedkope vakantie vertrek 23 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Tunesie 188541 pixabay

Last minute vliegvakantie met vertrek op 23 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 23 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 23 oktober

Vakanties 23 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals9
Goedkoopste vakantie€449 p.p.
Goedkoopste all-inclusive€502 p.p.
Bestemmingen4 (Curaçao, Griekenland, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens1 (Amsterdam)
Reisduur5 t/m 8 dagen
  • impressie Gaia Garden
    9
    3 sterren accommodatie

    Gaia Garden

    Griekenland » Kos » Lambi

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Lambi, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness
    • Animatieteam
    Vrijdag 23 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €699,- € 822,-- 15%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Kathrin Beach
    8.9
    3 sterren accommodatie

    Kathrin Beach

    Griekenland » Kreta » Adelianos Kampos

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Adelianos Kampos, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Vrijdag 23 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €506,- € 633,-- 20%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Calimera Sunpark Alanya (voorheen Sunpark Garden)
    8.5
    4 sterren accommodatie

    Calimera Sunpark Alanya (voorheen Sunpark Garden)

    Turkije » Alanya » Alanya-Centrum

    5-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Alanya-Centrum, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • Sauna
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Vrijdag 23 oktober 2026
    5 Dagen
    Logies en ontbijt
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €449,- € 641,-- 30%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Sami Beach Hotel
    8.3
    3 sterren accommodatie

    Sami Beach Hotel

    Turkije » Turkse Egeïsche kust » Gümbet

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 3-sterrenaccommodatie in Gümbet, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Vrijdag 23 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €494,- € 686,-- 28%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Ibiza Playa
    8.9
    3 sterren accommodatie

    Ibiza Playa

    Spanje » Ibiza » Ibiza-stad

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 3-sterrenaccommodatie in Ibiza-stad, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Vrijdag 23 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €674,- € 899,-- 25%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Anastasia Hotel
    8
    3 sterren accommodatie

    Anastasia Hotel

    Griekenland » Kos » Kos-Stad

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 3-sterrenaccommodatie in Kos-Stad, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Vrijdag 23 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €643,- € 1213,-- 47%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Kaia Coracesium
    8.4
    4 sterren accommodatie

    Kaia Coracesium

    Turkije » Alanya » Konakli

    5-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Konakli, op basis van ultra all inclusive, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    • All-inclusive
    • Animatieteam
    • Kindvriendelijk
    Vrijdag 23 oktober 2026
    5 Dagen
    Ultra All Inclusive
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €502,- € 930,-- 46%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Adele Beach Hotel
    9
    4 sterren accommodatie

    Adele Beach Hotel

    Griekenland » Kreta » Adelianos Kampos

    8-daagse vakantie naar Griekenland in een 4-sterrenaccommodatie in Adelianos Kampos, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Direct aan strand
    • Animatieteam
    Vrijdag 23 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €624,- € 960,-- 35%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Bon Bini Resort
    8.9
    3 sterren accommodatie

    Bon Bini Resort

    Curaçao » Mambo Beach

    7-daagse vakantie naar Curaçao in een 3-sterrenaccommodatie in Mambo Beach, op basis van logies, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    Vrijdag 23 oktober 2026
    7 Dagen
    Logies
    Corendon
    Inclusief vlucht en huurauto
    €899,- € 1199,-- 25%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 23 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 20 oktober€717 p.p.2
Vakantie met vertrek op 21 oktober€819 p.p.2
Vakantie met vertrek op 22 oktober€399 p.p.9
Vakantie met vertrek op 23 oktober€449 p.p.9
Vakantie met vertrek op 24 oktober€308 p.p.9
Vakantie met vertrek op 25 oktober€469 p.p.9
Vakantie met vertrek op 26 oktober€395 p.p.7

Bestemmingen voor 23 oktober

BestemmingVanafDeals
Turkije€449 p.p.3
Griekenland€506 p.p.4
Spanje€674 p.p.1
Curaçao€899 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 23 oktober

Vertrek je op 23 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 23 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 23 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 23 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 23 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!