Goedkope vakantie vertrek 22 oktober 2026 ✈ Vakantiedeals

Tropische bounty eilanden crazy frankenstein

Last minute vliegvakantie met vertrek op 22 oktober? ☀ Vergelijk hieronder actuele zonvakantie aanbiedingen die daadwerkelijk op 22 oktober vertrekken. Bekijk de beschikbare bestemmingen, prijzen en reisduur en ontdek of een vertrekdatum vlak ervoor of erna voordeliger is. Zo krijg je snel een duidelijk overzicht van de vakantiedeals voor jouw gewenste vertrekdatum.

Vakantiedeals met vertrek op 22 oktober

Vakanties 22 oktober 2026 in het kort
Geselecteerde deals7
Goedkoopste vakantie€374 p.p.
Goedkoopste all-inclusive–
Bestemmingen4 (Griekenland, Italië, Spanje, Turkije)
Vertrekluchthavens1 (Amsterdam)
Reisduur6 t/m 8 dagen
  • impressie Naiades Marina Hotel
    7.6

    Naiades Marina Hotel

    Griekenland » Kreta » Agios Nikolaos Kreta

    8-daagse vakantie naar Griekenland in Agios Nikolaos Kreta, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Donderdag 22 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €587,- € 876,-- 33%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie May Flower Apart Hotel
    9.5
    3 sterren accommodatie

    May Flower Apart Hotel

    Turkije » Alanya » Alanya-Centrum

    6-daagse vakantie naar Turkije in een 3-sterrenaccommodatie in Alanya-Centrum, op basis van logies, inclusief vlucht vanaf Amsterdam.

    • Last-minute
    Donderdag 22 oktober 2026
    6 Dagen
    Logies
    Corendon
    Inclusief vlucht
    €374,- € 567,-- 34%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Benna Hotel
    8.5
    2 sterren accommodatie

    Benna Hotel

    Turkije » Turkse Rivièra » Antalya

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 2-sterrenaccommodatie in Antalya, op basis van halfpension, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    Donderdag 22 oktober 2026
    8 Dagen
    Halfpension
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €399,- € 475,-- 16%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Palace San Michele
    8.8

    Palace San Michele

    Italië » Adria » Monte Sant' Angelo

    8-daagse vakantie naar Italië in Monte Sant' Angelo, op basis van logies, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Wellness & Sauna
    • Animatieteam
    • Rolstoelvriendelijk
    Donderdag 22 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies
    Reisknaller
    Inclusief vlucht
    €481,- € 707,-- 32%
    Prijs p.p. · Geen boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie My Dream Hotel
    10
    4 sterren accommodatie

    My Dream Hotel

    Turkije » Lycische Kust » Marmaris

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 4-sterrenaccommodatie in Marmaris, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 22 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €390,- € 650,-- 40%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie Alarcha Hotels & Resort
    10
    5 sterren accommodatie

    Alarcha Hotels & Resort

    Turkije » Turkse Rivièra » Alanya

    8-daagse vakantie naar Turkije in een 5-sterrenaccommodatie in Alanya, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Luxe
    • Kindvriendelijk
    Donderdag 22 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €668,- € 1172,-- 43%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal
  • impressie THB Bamboo Alcudia
    8.9
    4 sterren accommodatie

    THB Bamboo Alcudia

    Spanje » Mallorca » Puerto de Alcudia

    8-daagse vakantie naar Spanje in een 4-sterrenaccommodatie in Puerto de Alcudia, op basis van logies en ontbijt, inclusief vlucht.

    • Last-minute
    • Adults only
    Donderdag 22 oktober 2026
    8 Dagen
    Logies en ontbijt
    Vakanties.nl
    Inclusief vlucht
    €488,- € 800,-- 39%
    Prijs p.p. · €12,50 boekingskosten
    Bekijk deal

Vergelijk vertrekdata rond 22 oktober

VertrekdatumVanafDeals
Vakantie met vertrek op 19 oktober€830 p.p.3
Vakantie met vertrek op 20 oktober€717 p.p.2
Vakantie met vertrek op 21 oktober€578 p.p.8
Vakantie met vertrek op 22 oktober€374 p.p.7
Vakantie met vertrek op 23 oktober€370 p.p.9
Vakantie met vertrek op 24 oktober€308 p.p.9
Vakantie met vertrek op 25 oktober€424 p.p.9

Bestemmingen voor 22 oktober

BestemmingVanafDeals
Turkije€374 p.p.4
Italië€481 p.p.1
Spanje€488 p.p.1
Griekenland€587 p.p.1

Vakantie boeken voor vertrek op 22 oktober

Vertrek je op 22 oktober, dan loont het om niet alleen naar de goedkoopste aanbieding te kijken. Vergelijk ook de reisduur, vertrekplaats, verzorging en bestemming. Ben je een paar dagen flexibel, bekijk dan ook de prijzen rond 22 oktober: een vertrekdatum vlak ervoor of erna kan aanzienlijk voordeliger zijn. Voor all inclusive vakanties kun je in het overzicht direct zien welke aanbiedingen bij jouw vertrekdatum beschikbaar zijn. Hoe dichter de vertrekdatum nadert, hoe sterker prijzen en beschikbaarheid kunnen veranderen.

☀ Waar op vakantie vertrek 22 oktober?

Kroatië

Als een van de weinige Europese landen die al open is, zal Kroatië deze zomer waarschijnlijk druk zijn. Bezoek in plaats daarvan in de eerste helft van oktober en je zult goed weer, minder toeristen en lagere hotelprijzen vinden dan tijdens het hoogseizoen.

Griekenland

Griekenland heeft plannen aangekondigd om zijn grenzen op 14 mei te openen. Slimme reizigers laten de zomerdrukte afnemen en gaan dan in de herfst. Net als in Kroatië vind je in die tijd van het jaar aangename temperaturen, rustigere straten en lagere prijzen.

Turkije

Het herfstseizoen is een goede plek voor Turkije: Istanbul en Cappadocië zijn zonnig en mild, terwijl het aan de Egeïsche kust warm is maar niet broeierig, en de zee kalm. Houd er wel rekening mee dat de hotels langs de zuidelijke kustlijn eind oktober zo langzaam allemaal sluiten voor toerisme.

Malediven

Als een van de eerste landen die zijn grenzen heropende, hebben de Malediven een schat aan ervaring met reizen uit het Covid-tijdperk. Toen ik afgelopen oktober op bezoek was, waren de dagen zonnig, met een paar korte buien, en een offshore briesje hield het koel op het dek van mijn bungalow boven het water.

Seychellen

Oktober vertegenwoordigt een mooie balans voor de Seychellen, tussen mooi weer (niet te warm en weinig tot geen regen) en geweldige waarde (aangezien veel van de resorts nog steeds laagseizoentarieven hebben). Het is ook de beste maand om te snorkelen en te duiken met walvishaaien.

✈ Waar de beste vakantie voor 22 oktober boeken?

Waar vind je de beste aanbiedingen voor een vakantie in oktober 2026? Bij SunDealz.nl verzamelen wij de beste en meest recente vakantiedeals voor alle populaire zonbestemmingen voor oktober. Hier vind je echte vakantiedeals voor de vertrekdatum van 22 oktober. Gewoon de beste vakantie aanbiedingen voor jouw gewenste vertrekdatum naar de zon in oktober 2026!