Last minute vakantie Zakynthos ⛱️ 8 Dagen logies Lorenzo Villas
Prijs (per persoon) | €1067,- |
Boekingskosten | €0,- |
Vertrek op | Zondag 23 juni 2024 |
Verblijf | 8 Dagen logies |
Accommodatie | 4 Sterren appartement |
Bestemming | Griekenland » Zakynthos » Agios Sostis |
Vervoer | Inclusief vlucht en huurauto |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, repatriëring |
Super fly & drive vakantie Griekenland. 8 Dagen logies in Lorenzo Villas, Agios Sostis. Geen € 1386,- maar slechts € 1067,- (per persoon). Last minute vakantie Zakynthos - Griekenland met vertrek op zondag 23 juni 2024 ☀ Inclusief vlucht ☀ Inclusief huurauto ☀ Kindvriendelijk ☀ Verblijf in 4 sterren appartement ☀ Nu veilig boeken bij TUI!
Appartement 4* Zakynthos € 1067,- ▷ met huurauto
8-daagse Zonvakantie naar Zakynthos bij Lorenzo Villas. 3-kamervilla voor de hele familie, Een sfeervolle inrichting, Geniet van volop privacy, Villa uit, zwembad in, Maar ook zo op het strand, Ook met huurauto te boeken & inclusief transfers.. Authentiek, karakteristiek en kleinschalig. Deze unieke accommodatie ligt in een rustieke omgeving, weg van de massa. Puur genieten van elkaar en van de omgeving. De villa's zijn gelegen in het mooie dorpje Agios Sostis. Deze zijn écht van alle gemakken voorzien en zeer comfortabel ingericht. Daarnaast hebben alle villa's een privézwembad, wat wil je nog meer? Omgeven door de duizenden olijfbomen die Agios Sostis rijk is, waan je je hier midden in de natuur. Ook is het maar een kleine wandeling naar de gemoedelijke boulevard met verschillende restaurants. Een prima keuze dus voor jouw welverdiende vakantie samen of met de hele familie.
zonvakantie Griekenland | last minute vakantie Griekenland | vakantie Griekenland
Vakantie highlights
- 3-kamervilla voor de hele familie
- Een sfeervolle inrichting
- Geniet van volop privacy
- Villa uit
- Zwembad in
- Maar ook zo op het strand
- Ook met huurauto te boeken & inclusief transfers.
Faciliteiten accommodatie
- ,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zondag 23 juni 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2024-06-14. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!